Kontakt a mapa

Email:
z.pavol@gmail.com

Tel. č.:
+421 905 645 381

Návod príjazdu                                                                                                                   

Od dialnice D1 výjazd Senec prichádzate ku Sencu a míňate logisticke centrá na pravej strane, potom benzínku po ľavej strane tesne pred kruháčom.
Pokračujete rovno smer Nitra Sereď, most ponad cestu a ďalším mostom ponad železnicu klesáte /NEodbočiť na Tureň/, pokračovať na druhý kruháč.  Na ňom hneď vpravo odbočiť smer Šamorín. Po 2,7km ešte pred obcou Hrubý Šúr /NEvstúpiť do Hrubého Šúru!/, stojí pred križovatkou smerová  tabuľa Tureň- odbočiť vpravo cez majer Kráľová pri Senci /Bodov/, pokračujete 1km priamo, miniete  odbočku na Tureň, /NEodbočiť do Tureň/,  teda pokračujete mierne vľavo, kde začínajú obojstranne  novostavby.
Na pravej strane je stará modrá plechová bus zástavka a informačná smerová tabuľka Hrubý Šúr-OSTROV, podľa nej zahnete kolmo doľava klesaním na vedľajšiu asfaltovú cestu medzi novostavbami.  Na pravej strane uvidíte na betónovom plote veľký zelený nápis JAZDI POMALY . Ďalej  prejdete po mostíku cez potôčik do menšieho kopčeka držte sa vľavo  pomedzi  zástavbu, potom začne poľná cesta a polia z oboch strán. Neskôr naľavo pobehujúce kone a potom vpravo dva poschodové rodinné domy, ktoré majú okolo seba skladisko poľnomechanizmov, sliepky a kačky.
Hneď za nimi odbočte kolmo doprava a  prechodom cez pre Vás otvorenú železnú bránu – ste konečne na samote,  rodinnej farmy Lesná záhrada s dvomi polguľovitými kupolami zelenej farby.

GPS  na cestu v mapách končiacu u suseda je 48st 10´31″   /48st 1754/  a   17st 23´58 “ /17st 3994/ Z tohto bodu už kupoly uvidíte.                                                                                                                                           

V prípade problémov zavolajte na 0905 645 381, donavigujem Vás, ale musíte presne popísať miesto kde sa aktuálne nachádzate.

Šťastnú  cestu, tešíme sa na vás, Záhradníci

Mapa s cestou od dialnice.

Mapa: